تبلیغات
. - قرار بود بعد از توافق تکنولوژی وارد کنند نه ساندویچ فروشی و گروه موسیقی!
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.قرار بود بعد از توافق تکنولوژی وارد کنند نه ساندویچ فروشی و گروه موسیقی!
 
مسعود بصیری مسئول سازمان بسیج رسانه در جمع اصحاب رسانه مازندران و گلستان، اظهار داشت: هنوز جوهر توافق نوشته شده در وین خشک نشده که سفارت انگلیس بازگشایی شد و حرف از ورود مک دونالد به میان آمد.

وی افزود: اکنون هم شنیده می‌شود یک ارکستر آلمانی صهیونیستی قرار است وارد کشور شود. سوال ما این است که آیا این است نتیجه توافق و لبخند به آمریکا؟


مسئول سازمان بسیج رسانه با هشدار به اهالی رسانه برای اسیر نشدن در حاشیه‌های پیش آمده در ماه‌های اخیر تصریح کرد: نباید مطالبات مردم را در سطح ورود و خروج گروه‌های هنری پایین بیاوریم.

بصیری خاطرنشان کرد:
این ملت چندین دهه است که از آمریکا و انگلیس و حامیان غربی آنها خسران دیده و اگر توافقی امضا می‌شود باید نتیجه آن حداقل تغییر در موضع‌گیری غربی‌ها علیه کشورمان باشد اما برعکس، دادگاه‌های آمریکایی به بهانه‌های خنده‌دار اقدام به ضبط اموال و پول‌های بلوکه شده متعلق به مردم کشورمان می‌کنند و هیچ کس هم مانع آنها نمی‌شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه ادامه داد: آنها توافق را امضا می‌کنند اما همزمان قیمت نفت را آنقدر کاهش می‌دهند که از چندین تحریم برای ما گران‌تر تمام شد.

وی با تاکید بر اینکه انتظار دوستی از دشمن ساده انگاری است، گفت: مذاکره‌کنندگان به جای نطق و سخنرانی، اقدام عملی کنند و از طرف مقابل بخواهند که به جای فرستادن ساندویچ فروشی و گروه هنری یا کارتل‌های نفت خوار خود، تکنولوژی بفرستند.

بصیری تصریح کرد: اگر نمی‌توانیم از آنها تکنولوژی بگیریم لااقل اقتصاد مقاومتی را جدی بگیریم و به فکر و تلاش جوان ایرانی اهمیت بدهیم. امروز جوانان ما به گروه موسیقی صهیونیستی آلمانی احتیاج ندارند بلکه به دنبال حمایت از خود برای ایجاد کار و اشتغال با استفاده از توان داخلی هستند.

[ ]
[ مرتبط با ] : اخبار کشور کل اخبار
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : سه شنبه 10 شهریور 1394

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.