تبلیغات
. - صعود معنادار آراء دکتر جلیلی در معتبرترین نظرسنجی اینترنتی پس از مناظره +تکمیلی انتشار نتیجه نظر سنجی متوقف شد
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.صعود معنادار آراء دکتر جلیلی در معتبرترین نظرسنجی اینترنتی پس از مناظره +تکمیلی انتشار نتیجه نظر سنجی متوقف شد
آخرین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم که به مباحث سیاست داخلی و خارجی اختصاص داشت، نه تنها تنور این مناظرات را داغ کرد و مباحث مهم و جنجالی در آن مطرح شد و مردم را با پیشینه و رویکرد کاندیداها آشنا کرد، بلکه نتایج نظرسنجی‌ها را هم یک تکان حسابی داد و جا به جایی چهره‌های مختلف را به دنبال داشت.

به گزارش سولدوز به نقل از رجانیوز، یکی از سایتهای پربیننده داخلی که به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت می‌کند، یکی از سایت‌های باسابقه و معتبر و پرمخاطب کشور است که به دلیل دارا بودن اعضای تایید شده متفاوت از سراسر ایران، همواره یکی از دقیق‌ترین و معتبرترین نظرسنجی‌های کشور را ارائه می‌کند.

به عنوان مثال، در انتخابات ریاست جمهوری دهم، کاربران این سایت که هر کدام نماینده واقعی یک فرد حقیقی هستند، با ضریب بسیار خوبی درصد رای آوری کاندیداها را اعلام کردند که پس از برگزاری انتخابات و اعلام نتایج، مشخص شد نتایج این نظرسنجی سایت حتی در مورد کاندیداهای سوم و چهارم نیز با واقعیت، تطابق بسیار نزدیکی دارد.

امسال هم این سایت دست به برگزاری یک نظرسنجی درباره انتخابات ریاست جمهوری زده است که نتایج آن بسیار قابل توجه است. دو فضای نمونه در این نظرسنجی مورد استفاده قرار گرفته که اولی میان اعضای این سایت و دیگری به صورت پیامکی از سایر افراد است. نگاهی به نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که اگر در هفته‌های گذشته، محمدباقر قالیباف با اختلاف چند درصدی در صدر این نظرسنجی قرار داشت اما پس از برگزاری مناظرات و به ویژه مناظره سیاسی، افت آرای وی به طرز محسوسی افزایش پیدا کرده و در طرف مقابل، این سبد رای دکتر سعید جلیلی است که به طرز قابل توجهی بالا رفته است.

سعید جلیلی اکنون بر اساس رای اعضای این سایت، نفر اول انتخابات ریاست جمهوری است. نمودار رای قالیباف و جلیلی هم نشان می‌دهد که از آغاز پخش مناظرات تلویزیونی، آرای جلیلی افزایش و قالیباف کاهش محسوسی داشته است. حتی میانگین درصد آرای مردم برای کاندیداها که مخلوطی از نظر اعضای سایت و دیگر افراد است که با شماره موبایل در نظرسنجی شرکت کرده‌اند (و به همین دلیل، اعتبار کمتری دارد)، نشان از سقوط آزاد قالیباف و رشد تصاعدی جلب نظر مردم به سمت دکتر جلیلی دارد.

با توجه به سابقه نظرسنجی‌ها در این سایت و اعتبار مخاطبین آن به دلیل شخصیت حقیقی و پراکندگی در سراسر کشور، می‌توان این نظرسنجی را معتبرترین و دقیق‌ترین نظرسنجی در کشور دانست که بر طبق آن، دکتر سعید جلیلی فرد نخست و برگزیده ملت ایران است.

تسلط مثال زدنی بر موضوعات داخلی و خارجی، بیان صریح و شفاف، اتخاذ رویکرد انقلابی و اسلامی، ارائه مدارک و اسناد معتبر و مستدل و همچنین، احاطه دقیق بر موضوعات مطرح شده در مناظرات، علت اصلی اقبال گسترده مردم به دکتر جلیلی پس از پخش مناظرات تلویزیونی عنوان شده است.

گزارش خبرنگار سولدوز حاکیست سایت تبیان که مرجع این نظرسنجی میباشد پس از فشارهای فراوان نتیجه نظرسنجی را از دسترس خارج ساخت

مشاهده خبرنگار سولدوز حاکیست آدرس صفحه نتیجه نظرسنجی چیزی جز تعمییر صفحه را نشان نمی دهد

آدرس و متن خبر تبیان و صفحه نظر سنجی:

متن خبر :


یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری - عمومی - ویرایش شده

نتایج نظر سنجی نهایی سایت تبیان در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری
نمودار نمایش داده شده بیانگر تغییرات درصد آراء کاندیداهای ریاست جمهوری بصورت روزانه می باشد.

این نتایج تا روز نهایی انتخاب به صورت پویا در اختیار شما کاربران گرامی خواهد بود. سایت تبیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده از اطلاعات ارائه شده ندارد. واین نتایج تنها برآیند آراء افرادی است که به صورت داوطلبانه اقدام به شرکت در نظر سنجی سایت تبیان نموده اند.

آدرس مستقیم صفحه نظرسنجی:
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=29

آدرس صفحه نظرسنجی:

http://bashgah.tebyan.net/newindex.aspx?pid=247765
http://bashgah.tebyan.net/newindex.aspx?pid=247765

آدرس صفحه خبر نظر سنجی:
http://net.tebyan.net/@2784/posts.html#c=WallContent&q=cGlkPTE1NjY0MCZ3YWxsaWQ9QDI3ODQmdmlld3N0YXR1cz1XYWxsJg::&z=LnBhZ2VfY2VudGVyX2JvZHk:&m=aHRtbA::&s=MC45OTcz
[ ] | [ کلمات کلیدی ] : ستاد انتخاباتی مجازی و مردمی دکتر سعید جلیلی-سولدوز نیوز-
[ مرتبط با ] : کل اخبار اخبار کشور
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : پنجشنبه 23 خرداد 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.