تبلیغات
. - ماجرای عجیب خانه وحشت در شهر محمدیار
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.ماجرای عجیب خانه وحشت در شهر محمدیار

به گزارش سولدوز به نقل از سولدوز خبر ؛ وحشت سه خانواده محمدیاری به خاطر پرتاب سنگ به حیات منزل مسکونی شان با گذشت بیش از یک هفته به اوج خود رسیده است .

ماجرا با افتادن چند سنگ در غروب 24 مردادماه آغاز شد ، ساکنین خانه در ابتدا به این سنگها توجهی نمیکردند اما پس از دو روز که سریال پرتاب سنگها ادامه داشت ، پلیس محمدیار را در جریان قرار دادند تا علت را بررسی کند .

فرضیه اولیه پلیس ساده بود ؛ اینکه یک نفر خیال آزار و اذیت اهالی خانه را دارد .

با گذشت چهار روز از این ماجرا نه تنها منبع پرتاب سنگها مشخص نشد بلکه در دو مورد و در روشنایی روز ، یک پلیس و همچنین ماشین پلیس و شیشه یک مینی بوس هم نیز مورد اصابت قرار گرفت .

سنگها علاوه بر آنکه در چندین مورد به اهالی خانه که یک پیرمرد و پیرزن هستند اصابت کرده است ، باعث شکسته شدن شیشه منزل هم شده است .

این خانه تقریبا در حاشیه شهر قرار دارد ، جایی که روبروی خانه زمین زراعی است که در آن ذرت کشت شده و فضای پشت خانه را هم باغ و فضای باز تشکیل داده است .

با رسیدن این خبر به گوش اهالی شهر و با تأکید بر اینکه منبع پرتاب هنوز مشخص نیست ، این شایعه که پرتاب سنگها کار یک جن است در دهان مردم میچرخد .

حالا مردم این شهر هر روز برای دیدن جن یا سنگهای پرتاب شده به منزل و محل سکونت این خانواده مراجعه میکنند . این کار اهالی شهر ، خانواده های ساکن در این محل را ناراضی کرده است .

پلیس محمدیار به کمک عوامل امنیتی ، دور تا دور خانه را به شعاع چند کیلومتر تحت نظر گرفته تا متهم اصلی را دستگیر کند ، اما خبرهای رسیده حاکی از آن است که با وجود این تعداد مأمور ، هنوز هم پرتاب سنگ ادامه دارد .

مرد صاحبخانه میگوید کم کم دارم باور میکنم که اجنه در این کار دخیلند .

پلیس همچنان با فرض دانستن اینکه عامل انسانی در پشت ماجرا قرار دارد ، بی وقفه محل را تحت نظر دارد .[ ] | [ کلمات کلیدی ] : سولدوز نیوز-محمدیار-سولدوز خبر-کلبه وحشت-
[ مرتبط با ] : کل اخبار اخبار آذربایجان
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : یکشنبه 3 شهریور 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.